Деякі аграрні професії зникнуть вже за 10 років

0 110

Світова статистика свідчить про те, що до 2023 року кількість глобально мобільних співробітників в загальній масі робочої сили складе 43%, а це + 4% в порівнянні з 2017 роком. Згідно з даними Ernst & Young, в перелік професій, які можуть зникнути до 2030 року увійшли і деякі аграрні професії.

Високопрофесійний с/г працівник

Дрони, роботи і всілякі програми контролю на полях – це реальність, яка модернізується з кожним днем, що призводить до витіснення людини зі сфери сільськогосподарського виробництва.

Логіст-диспетчер

Транспортна інфраструктура ускладнюється, доставка вантажів стає модульною, вантажопотоки і пасажиропотоки збільшуються, вимоги користувачів до якості і швидкості доставки зростає. З такими завданнями людині справлятися дедалі важче. Тому людина в цій сфері потрібен тільки для контролю на вищому рівні або в форс-мажорних ситуаціях.

Бухгалтер

Бухгалтери вже зараз успішно замінюються спеціальним софтом для базових операцій з аудиту та бухобліку, а фахівці впевнені, що програми згодом зможуть повністю замінити людей.

Секретар-референт

Існуючий на сьогодні софт здатний взяти на себе частину обов’язків секретаря: складання розкладу, планування зустрічей, замовлення квитків і т. п. Єдине на сьогодні відкрите питання – це розробка оптимального рішення для об’єднання максимуму функцій.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Інфоіндустрія

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!