Діджиталізація агробізнесу надає конкурентні переваги – Олексій Гладишев

0 411

Сучасний ритм життя вимагає від аграріїв оперативності у прийнятті рішень. Досягнути цього можна завдяки зниженню дії людського фактору на процес ведення бізнесу. Тож на сьогодні значної популярності серед представників аграрного сектору набирає діджиталізація, що представляє собою оцифрування інформації про стан справ у господарстві. Про це в інтерв’ю SEEDS розповів співавтор інноваційного додатку для представників плодовоягідного бізнесу LevadaTrace Олексій Гладишев.

Так, фахівець акцентував увагу на тому, що ведення власної справи потребує постійного прийняття управлінських рішень. Неправильна реакція на ту чи іншу ситуацію може призвести до втрати бізнесу. Для зниження цього ризику й існують нові технології, які допомагають убезпечити підприємців від тотальних помилок.

«Перехід від паперу до смартфону – це як перейти на комп’ютер після рахівниці. Цифрові технології дають можливість швидко отримувати найсвіжішу інформації, знаходячись будь-де. Як показує практика, у постіндустріальний період перемагає той, хто скоріше приймає рішення і має повний контроль над ситуацією. Саме для цього й існують цифрові технології. Діджиталізація у аграрній сфері – це, безумовно, революційний крок наших підприємств», – говорить Олексій Гладишев.

Як зазначив він, впровадження новітніх технологій в агробізнес – це питання конкурентної переваги. Завдяки оцифруванню інформації фермери можуть суттєво збільшити показники продуктивності праці у своєму господарстві. Це позитивно відображається на прибутковості бізнесу. Тож фахівець радить аграріям інвестувати у процес впровадження інноваційних технологій без вагань.

«Наприклад, якщо порівняти ціну та цінність нашої програми LevadaTrace, виявиться, що за мінімальні гроші фермери отримують потужний інструмент для роботи. Додаток виконує функції планування та контролю процесів догляду за рослинами та збору врожаю. Це головні задачі. LevadaTrace інтегрує технологічні карти вирощування рослин та формує по них план/факт. У процесі збору врожаю система дозволяє дослідити, хто, коли і де зібрав продукцію. Також програма допомагає встановити, де ця продукція знаходиться у конкретний момент», – розповідає Олексій Гладишев.

За словами фахівця, технології, які пропонували фермерам раніше, були досить складними у використанні. Тож виникала необхідність наймати спеціалістів для впровадження електронних розробок у роботу. Це – додаткові затрати, які не вигідні представникам агросектору. До речі, така тенденція є одним із факторів, який гальмував діджиталізацію в АПК.

Читайте також: Агробізнес у смартфоні 24/7 – рішення від українського розробника LevadaTrace

Сучасні розробники врахували цей факт. Наразі вони працюють над створенням програм, з якими буде легко працювати навіть людям без поглиблених знань у сфері програмування.

«Аграріям потрібно володіти інформацією тут і зараз. Так, наш застосунок LevadaTrace надає повну інформацію про стан справ у господарстві. Програма працює в режимі реального часу 24/7. Вона інтуїтивно зрозуміла. LevadaTrace максимально адаптована під людей, далеких від інформаційних технологій. Звичайний користувач може працювати із застосунком навіть на мобільному телефоні. Проте він має змогу лише виконувати завдання. У свою чергу, адміністратор системи працює як в мобільному телефоні, так і на персональному комп’ютері. Він може створювати завдання та формувати звіти. Навіть у цьому випадку про програмування не йдеться», – додає Олексій Гладишев.

До слова, для того, щоб стати користувачем програми LevadaTrace, потрібно звернутися сюди:

  • bdm@levada-trace.com


  • +380-96-909-27-08

Також додаток доступний для завантаження на платформі Play Market.

Варто зазначити, що наразі програма доступна не лише аграріям Східної Європи. Вона знаходить покупців у Центральній Азії.

«Наразі відбувається фантастичне зростання агросектору Узбекистану. Певний час країна відставала від сусідів в питаннях автоматизації процесу виробництва продукції на 10-15 років. А зараз, у зв’язку зі змінами в керівництві, починають наздоганяти спринтерськими темпами. І вже скоро аграрії Узбекистану почнуть активну експансію на сусідні ринки. Тому перед ними постане питання, як підтвердити кожний елемент ланцюга постачання. Фермерам стане важливо контролювати, хто, де, коли і в яких об’ємах збирав продукцію. Вони матимуть потребу підтвердити багато параметрів, які в нашій системі давно передбачені та реалізовані. І тут, як кажуть, зірки сходяться. Клієнтам таке потрібно, а в нас воно вже є», – зауважує Олексій Гладишев.

Більше інформації щодо умов придбання програми LevadaTrace фермери Узбекистану можуть отримати тут: 

  • bdm@levada-trace.com
  • +998909574500

Отже, майбутнє за діджиталізацією! Адже оцифрування даних володіє потужним потенціалом, який надає фермерам можливість активно розвивати свій бізнес та збільшувати його прибутковість.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!