DigitalField запрошує на підрахунок прибутків

0 300

Які рішення дозволили зменшити вплив критичного дефіциту вологи і температурних коливань цього року? Як впровадження різних сучасних технологій впливає на економічний результат? 16 жовтня на першому полігоні аграрних інновацій відбудеться “DigitalField’s Day”  – цифровий День поля, під час якого аграрії зможуть отримати відповіді на ці запитання.

На DigitalField було закладено 48 варіантів дослідів на полях із соняшником та кукурудзою. Це порівняння продуктивності різних гібридів, випробування систем удобрення та захисту рослин, а також технологій посіву. Окрім того, на полігоні аграрних інновацій застосовували різні “ноу-хау”, зокрема дрони-обприскувачі, метеостанції, “софти” для управління полем та інше.

Економічну ефективність кожного варіанту досліду та застосування різних технологій організатори та учасники заходу підрахують просто під час заходу, тож аграріїв чекає цікава інформація та неочікувані відкриття.

“Цей рік для всіх аграріїв був непростим і, водночас, повчальним.  Він показав який підхід до управління полями виявився найбільш ефективним у кризовій ситуації. Тепер ми розуміємо хто до таких ситуацій готовий і здатний оперативно на них реагувати.

Ми, в свою чергу, даємо аграріям відкриту інформацію про наші досліди, щоб кожен зміг обрати для себе ті рішення, які дозволять йому покращити економічний результат”, – зауважив Ярослав Бойко, СЕО компанії AgriLab, ініціатора проекту.

Усі дані поля – його агрохімічні, агрофізичні параметри, історія та потенціал врожайності, а також погодно-кліматичні умови – були представлені у відкритому доступі. Цікаво, що ґрунтові умови демо-полігону не відзначаються високою продуктивністю. Проте, незважаючи на такі характеристики, індивідуальний підхід до кожного поля та комплекс інноваційних рішень дав можливість оптимізувати витрати на вирощування.

16 жовтня, на Дні поля, відбудеться збір врожаю кукурудзи та підрахунок економічних результатів проекту.

“На Дні поля ми презентуємо не тільки агротехнологічні результати проекту, а чіткі фінансові вигоди та окупність використання технології точного висіву PrecisionPlanting, а такожвартість володіння технікою, як частини собівартості виробленої с/г продукції та її окупність” – Максим Чикунов, директор з маркетингу компанії АМАКО Україна.

Також учасники заходу зможуть оглянути усю техніку, яка використовувалась на DigitalField – сівалки, обприскувачі, дрони, комбайни, техніку для грунтообробітку, метеостанцію та інше.


Захід пройде 16 жовтня,

початок о 12:00.

Місце проведення –  с. Велика Олександрівка, Бориспільський р-н, Київська обл.

Участь у події – безкоштовна, попередня реєстрація – обов’язкова!

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1LZrQyc0M5aZ0bVRe4rdqOJ6x0kioSda2d7BYYbY8EbI/edit


 

 DigitalField – перший в Україні полігон аграрних інновацій, дослідницький проект, спрямований на пошук шляхів оптимізації собівартості виробництва та збільшення врожайності за допомогою технологій точного землеробства.  Організатори – компанія AgriSpace, AgriLab, LNZ Group, MasseyFerguson, PrecisionPlanting, АМАКО, Аgrimatco, BINFIELD за підтримки iMetos, MeteoFarm, AgroOnline, Drone UA і Sapienza.media.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!