Діти з Рівненщини організували «фабрику» патріотичних солодощів

0 124

На Рівненщині діти з Пласту організували «фабрику» солодощів і самотужки виготовляють енергетичні батончики для військових. Уже зробили першу партію із 300 смаколиків, пише SEEDS.

«Кошти на закупівлю продуктів назбирали діти – для цього вони організували Вертеп і ходили колядувати. До справи долучалися і благодійники, але ініціатива все-таки за нашими вихованцями. Тепер же вони взялися за виготовлення.

У цьому частково допомагають і деякі батьки – наприклад, перемолоти сухофрукти. Я ж змішую інгредієнти. А ось виробляють та запаковують батончики діти», – розповідає голова осередку Пласту Смизької тергромади Галина Руднік.

Батончики готують за рецептурою, яка не потребує випікання. Таким чином «фабрика» патріотичних солодощів не залежить від графіків вимкнення електроенергії. Серед інгредієнтів – лише корисні продукти: вівсяні пластівці, різні види горішків, курага, родзинки, мед. Усе це подрібнюється і змішується в правильних пропорціях, повідомляється на сторінці Facebook Рівненської обласної військової адміністрації.

Читайте також: Переселенка із Запоріжжя розвиває тепличне господарство на Львівщині

«Такі батончики справді смачні. Рецепт нам рекомендували волонтери, які мають досвід у виготовленні цієї продукції.

Мета цієї акції – перш за все, підтримати українських військових. Але разом із тим хотілося, щоб діти відчули, що їхні наміри і праця справді цінні. Що кожен може допомогти захисникам, незалежно від віку.

Ми й раніше влаштовували патріотичні дійства. Наприклад, ставили виставу, а кошти віддавали на благодійність. А потім вирішили, що можемо робити по-іншому – організувати, так би мовити, повний цикл доброї справи своїми руками. Для дітей це дуже важливо», – пояснює Галина Руднік.

Загалом пластуни із закуплених продуктів планують виготовити до 1000 енергетичних батончиків для українських захисників.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!