Дивовижний фрукт під назвою шарафуга вирощує фермер з Одещини

0 1 463

У селі Шевченкове Одеської області фермер Дмитро Євдокимов вирощує дивовижний фрукт – гібрид персика, абрикоса і сливи. Фрукт, виведений американським селекціонером Флойдом Зайгером. Називається цей фрукт  нектакотум, або ж шарафуга.

Про садівничі успіхи українця повідомив телеграм-канал “Одеса як вона є”. Відомо, що шарафуга – самий незвичайний з усіх гібридів і останнім часом користується дедалі більшою популярністю.

Сорт дерева відрізняється морозостійкістю, раннім плодоношенням і незвичайним смаком плодів. Зовні дерево схоже на звичайну сливу – з такими ж листами і шипами. Форму і розмір плоди успадкували від абрикоса, а кісточка має своєрідний малюнок від персика, хоча з легкістю  відділяється від м’якоті.

Шарафуга, або Пеакотум – результат більш ніж тридцятирічної селекції. На комерційні ринки США культура потрапила на початку 2000-х років.

За кольором плоди бувають яскраво-жовтими, як абрикоси, з привабливим червоним рум’янцем, але зустрічаються також темні багряні і фіолетові сорти. М’якоть шарафуги буває різних відтінків – від жовтого до бурштинового.


Як заробити на нішевих продуктах в Україні? В яке крафтове виробництво доцільно інвестувати і які технології допоможуть зібрати максимальний врожай?

Відповіді на ці питання Ви почуєте від провідних агрофахівців під час Міжнародної конференції:

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”

від Sapienza.media

28 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).  

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!