DLR запустив в космос теплицю з насінням томатів

0 109

Німецький аерокосмічний центр (Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt, DLR) запустив в космос супутник з двома біологічними системами, що включають теплиці з насінням карликових томатів, одноклітинні водорості і синтетичну сечу. Про це повідомляє zerno-ua.com.

Метою експерименту є дослідження того, як біологічні системи життєзабезпечення можуть використовуватися для постачання продовольства під час довгострокових подорожей в космосі.

Усередині супутника розташовані дві теплиці, кожна з яких працює як замкнута система. Основними елементами цих систем є біофільтр і зелені водорості (Euglena gracilis). Біофільтр складається з камери об’ємом 400 мл, заповненої лавовим камінням.

Одноклітинна Euglena gracilis, відома як зелена водорость, буде доставлена ​​в космос у вигляді зеленого розчину 500 мл. Вона буде виробляти кисень, поки томати не генерують кисень через фотосинтез, а також захистить систему від викиду надмірного рівня аміаку, що може статися, якщо біофільтр почне працювати неправильно.

Денний і нічний ритм життя насіння і речовин забезпечуються світлодіодними лампами.

 

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!