Для аграріїв України китайський концерн YTO розробив спецлінійку надійних і доступних тракторів

0 760

Всупереч застарілим стереотипам, практика свідчить, що китайська техніка – це надійно, якісно і доступно. Саме тому компанія «АГСОЛКО Україна» спільно з заводом відомого китайського бренду YTO розробила і виводить на ринок України спецлінійку надійних і доступних моделей тракторів серії BASIC потужністю від 24 до 102 кінських сил, пише SEEDS.

Бренд YTO представлений на українському ринку більш як 15 років. Однак машини ще з перших імпортних поставок вправно працюють до цього часу, підтверджуючи свою високу якість і надійність. Виробляє техніку одна з найбільших машинобудівних корпорацій Китаю. Її продукцією користуються не тільки аграрії всього світу, але і армійські структури КНР.«Лінійка тракторів BASIC була розроблена спеціально для українського ринку з однією метою: дати якісну і доступну альтернативу найпоширенішим білоруським тракторам МТЗ і китайським тракторам аналогічної потужності.

Ключовими особливостями тракторів YTO є широке використання європейських технологій при виробництві даних тракторів. Це є ліцензійне виробництво ФІАТ-АГРІ. Це італійський трактор по духу і по суті. Це висока надійність і невеликі витрати на утримання.

Ця техніка може стати першим імпортним трактором для тих, хто хоче пристойну машину китайського преміального сегменту з оптимальною комплектацією за доступною ціною», – зазначив директор ТОВ «АГСОЛКО Україна» Роман Осадчий.Компанія «АГСОЛКО Україна» протягом останніх років сконцентрувалася на поставках саме високоякісної техніки виробництва Китаю. Фахівці компанії ретельно вивчають ринок китайських виробників і вибирають кращих з них. Після чого ведеться постійна спільна скрупульозна робота по вдосконаленню та адаптації до умов України відповідних моделей техніки.

Тобто пропонована компанією АГСОЛКО техніка повністю конкурентна і придатна до наших умов, при цьому вигідно відрізняється від західних конкурентів по співвідношенню «ціна-якість».

Що ж стосується тракторів нової серії BASIC, всі вони спеціально адаптовані під потреби українських споживачів – мають оптимальну комплектацію за абсолютно доступною ціною.Сучасні трактори YTO повністю відповідають потребам українського споживача. Вони прості і виготовлені з великим запасом надійності. Паливна система тракторів проста в експлуатації і обслуговуванні, добре справляється з паливом не зовсім високої якості.

Важливо й те, що трактори YTO є найважчими на ринку в своїй категорії, а це забезпечить відмінне тягове зусилля за мінімальних витрат палива.


У вас з’явилися запитання?

Будь-які технічні консультації та абсолютно всю інформацію про придбання та характеристики тракторів нової серії BASIC Ви знайдете на сайті компанії «АГСОЛКО Україна»: https://agsolco.com/

Ваше замовлення готові оформити в центральному офісі компанії «АГСОЛКО Україна» за телефоном:

(050) 352 50 12  

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!