Для безпечного транспортування овочів та фруктів розробили “м’яку броню”

0 581

Чимало аграріїв переймаються через проблеми безпечного транспортування свого врожаю, аби той не зазнав пошкоджень під час транспортування. Вирішення цієї проблеми пропонують фахівці компанії “Ескалібур Плюс”, яка займається виробництвом пакувальної сітки зі спіненого поліетилену для овочів і фруктів.

“Такий вид пакування як сітка зі спіненого поліетилену для овочів і фруктів є доволі поширеним в азійських країнах, адже великі масштаби виробництва пакувальних сіток зосереджені в Китаї.

В Україні цей ринок є досить новим та інноваційним. Тому, далеко ще не всі компанії усвідомлюють переваги такого виду пакування”, – пояснює ситуацію власник “Ескалібур Плюс” Ярослав Володін.

“Сітка зі спіненого поліетилену має високі амортизуючи властивості, що захищає товар від пошкоджень під час транспортування, а відмінна гнучкість, пружність та еластичність дозволяє використовувати сітку майже для всіх видів фруктів і овочів”, – каже експерт.

Серед переваг такого виду пакування, фахівець ринку упаковки виділяє також, наявність великих отворів у сітці, що забезпечує необхідну вентиляцію та дихання фруктів та овочів.

“Окремої уваги заслуговує питання безпечності такого виду пакування, адже навіть зараз зустрічаються ті, хто ставить під сумнів безпечність та екологічність сіток зі спіненого поліетилену. Хоча підстав для занепокоєння немає, адже ми гарантуємо, що наш товар є екологічно безпечним і може вільно контактувати з фруктами та іншими продуктами харчування”, – додає Ярослав Володін.

ПП “Ескалібур Плюс” нещодавно приєдналася до Української плодоовочевої асоціації (УПОА). Зустрітися та особисто познайомитися з представниками “Ескалібур Плюс” учасники плодоовочевого ринку зможуть на міжнародній конференції “Яблучний бізнес – 2019”, яка відбудеться в Дніпрі 14-15 серпня за підтримки Української плодоовочевої асоціації.

 

SEEDS.org.ua за інформацією УПОА

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!