Для фермерів створять платформу “АгроДія”: що зміниться?

0 161

Цифрову трансформацію аграрної галузі планують почати в Україні. Процес буде проходити на двох рівнях. Зокрема, для фермерів та всіх аграрних виробників створять спеціальну онлайн-платформу, повідомляє SEEDS.

Про дворівневу стратегію запровадження нововведень розповів заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифровізації, цифрової трансформації Тарас Дзьоба. Громадяни вже мали можливість оцінити функціонал платформи “Дія”. Тепер щось схоже створять і для аграріїв. Платформа дозволить виконувати онлайн більшість операцій (оформлення документів та ін.).

“Перший рівень покриває відносини і взаємодію держави та учасників сектора. Будь-які відносини і послуги, які виникають між фермерами, господарствами та державою, будуть мати можливість відбуватись на базі цифрової платформи, назвемо її умовно “АгроДія”. Тобто ми хочемо трансформувати сутнісно процес взаємодії держави і учасників галузі. Зробити більше, ніж просто Державний аграрний реєстр”, – говорить Тарас Дзьоба.

На другому етапі буде проводитись цифровізація самих аграрних виробників. Зокрема йдеться про цифрові рішення в менеджменті та управлінні земельними ресурсами.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!