Для фермерів Херсонщини відкриють бізнес-інкубатор

0 215

Навчальний проект “Бізнес-інкубатор в сільській місцевості”, який здійснюється за рахунок коштів Євросоюзу, вперше реалізують в Херсонській області. Про це йдеться в повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Херсонської області.

Як розповів голова ОС “Агро-продовольча рада” Іван Слободяник, передбачається створення в кожному обласному центрі приміщення з відповідним обладнанням, де зможуть проходити навчання фермерські господарства і селяни.

“Проект “Бізнес-інкубатор в сільській місцевості” реалізується за рахунок коштів ЄС. В його рамках планується створення в кожному обласному центрі приміщення з обладнанням, де люди, які цікавляться фермерським справою, зможуть пройти навчання. Орієнтовно там будуть проходити навчання по 50 напрямам”, – сказав він.

Як повідомили в “Агро-продовольчої раді”, мета проекту – навчити людей, які цікавляться фермерським справою, аспектів ведення аграрного бізнесу.

Слободяник зазначив, що навчання буде проходити в форматі відеозв’язку. Учасники проекту будуть відвідувати тренінги, семінари та відеоуроки, а згодом зможуть закріпити отримані знання на практиці.


Повноцінно проект “Бізнес-інкубатор у сільській місцевості” запрацює до кінця поточного року. Зараз відбувається технічне оснащення проекту, провадження механізмів реалізація та інтелектуальне його наповнення.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!