Для садівників України створили службу доставки рослин з Європи

0 577

На українському ринку садівництва з’явилася нова ніша: доставка рослин із Європи. Послуга користується попитом у ландшафтних дизайнерів, садових центрів, а також у приватних осіб, які замовляють рослини великим обсягом.

“Попит на дану послугу продиктований дефіцитом якісного товару місцевого виробництва”, – говорить Владлен Самсонов, керівник зовнішньоекономічного департаменту служби доставки Transplants. Асортимент розсадників Бельгії, Італії, Німеччини дійсно набагато ширший ніж вітчизняний.

Крім того, в наявності є дорослі дерева висотою від трьох метрів. Інше питання, як таке дерево доставити в Україну? Ось на цьому й побудована нова модель бізнесу. Починається вона з налагодження контактів із розсадниками-партнерами. У Європі їх у сотні разів більше, ніж в Україні.

У кожній країні є гіганти індустрії, на кшталт німецького розсадника Bruns, заснованого в 1876 році. “Ось там ми часто знаходимо справжні перлини ландшафтного дизайну, які є тільки в одному екземплярі. До слова, безпосередньо в розсадника таке не купиш – про замовлення менше, ніж на тисячу євро, з приватними особами вони й розмовляти не стануть”, – говорить Владлен Самсонов.

Наступний етап – спецтранспорт. Це фури, які розраховані на рослини довжиною до 17 метрів або відкриті машини для ще більш габаритних товарів. Також важлива наявність додаткового обладнання, яке дозволить підтримувати необхідний температурний режим, а також габарити.

Та щонайважливіше – це фітосанітарний сертифікат, необхідний для ввезення імпортних рослин в Україну. Навіть, якщо товар пройшов всі контролі якості в Європі, без сертифіката його не пропустить через кордон Фітосанітарна служба України.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Аграрії разом

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!