Для створення равликової ферми достатньо ділянки площею 10 соток

0 81

Вирощування равликів набуває популярності в Україні. Про ресурси, необхідні для відкриття равликової ферми, розповіли представники фонду, які створили таке господарство в Андріївці (Донеччина).

“Ми стартували минулого року на 10 сотках. Зробили загородки у розпліднику, провели воду, закупили равликів та корми. Загалом це вартувало близько 90 тис. гривень”, – говорить Василь Іванюк, консультант з розведення равликів та директор Благодійного фонду “Карітас Краматорськ”.

Розплідник – це невелике приміщення, де розмножуються равлики. У розпліднику важливо підтримувати високий рівень вологості та температуру близько 15 градусів. Після того як з ікри з’являються молюски, молодих равликів переміщують на відкритий ґрунт. На ділянці, де будуть жити равлики, пан Іванюк висадив ріпак, схрещений з китайською капустою. Рослина стане кормом для молюсків. Також на ділянці встановлять “столи” для равликів та обладнають полив.

На підприємстві уже готують та заморожують равликів для продажу.

Після успішної реалізації проєкту представники благодійного фонду планують ділитися досвідом з місцевими фермерами та всіма, хто цікавиться розведенням равликів. Вались Іванюк також готовий безкоштовно надавати молюсків для розведення. Також у майбутньому на фермі планують проводити гастрономічні тури та кулінарні тренінги.

SEEDS.org.ua за матеріалами Суспільне Донбас

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!