Для українських аграріїв створять платіжну агенцію з прозорого розподілу дотацій  

0 369

Платіжну агенцію, яка дозволить створити прозору систему розподілу державних коштів планує створити Мінагрополітики. Про це заявив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

“Наразі ми активно співпрацюємо з європейськими експертами щодо підтримки малих і середніх фермерських господарств. Одне із наших спільних напрацювань — це створення Державного аграрного реєстру України, а у перспективі – Платіжної агенції, що дозволить створити прозору систему розподілу державних коштів. Тобто державна підтримка стане ще доступнішою для малих сільгоспвиробників”, – зазначив Віктор Шеремета.

Заступник міністра додав, що актуальним питанням є виведення фермерських господарств в окрему групу оподаткування, адже сьогодні як малі, так і великі форми господарювання перебувають у “4-й пільговій групі оподаткування”.

Крім того, Віктор Шеремета наголосив на важливості прийняття законопроекту №8236 про передачу фермерських земель постійного користування у власність фермерам, який сприятиме подальшому розвитку сільського господарства в Україні.

SEEDS.org.ua за інформацією прес-служби Мінагрополітики

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!