До 2020 року в Україні створили більше тисячі ОТГ

0 97

До початку 2020 року в Україні було утворено 1009 ОТГ. Про це свідчить звіт Міністерства розвитку громад та територій. В утворених громадах мешкають 11,3 млн осіб.

Одну з найперших у новому році ОТГ з адміністративним центром в селі Терпіння було створено у Мелітопольському районі. Населення громади складає 9358 людей, що проживають на площі 366,67 кв. км.

Як повідомили в Управлінні містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, до складу об’єднаної територіальної громади, яка об’єдналася в відповідно до перспективного плану формування територій громад Запорізької області, увійшли Терпіннівська, Проміневска і Світлодолинська сільські ради.

Ці населені пункти прийняли відповідні рішення про об’єднання 2 січня.

Новоутворена громада є першою, що об’єдналася в 2020 році, шоста – в Мелітопольському районі та 61-а – в області, повідомляється на сайті Запорізької облдержадміністрації.

У минулому році Мелітопольський район був одним з найактивніших в області, де об’єднувалися громади. Раніше в Мелітопольському районі було створено п’ять громад: Новобогданівських сільська, Мирненського селищного, Новенская сільська, Семенівська сільська і Костянтинівська сільська об’єднані територіальні громади.

 

SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!