До кінця серпня ціни на свиней будуть стабільними

0 101

Цього тижня закупівельні ціни на свиней забійних кондицій у середньому склали 47 – 48 грн за кілограм. Наступного тижня (з 23 по 29 серпня) котирування мають залишитися незмінними. Утім на початку вересня живець свиней може традиційно подорожчати, повідомляє SEEDS.

Середні ціни на свиней на рівні від 47 до 48 гривень за кілограм прогнозують аналітики Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ). У галузевій організації вважають, що наступний рік для українських свинарів буде не кращим за 2021.

“2022 рік стане непростим для свинарів: корми і зараз коштують дорого і, можливо, ще подорожчають, є дешевша імпортна свинина з ЄС, Канади, Бразилії і США та дешевша українська курятина, а купівельна спроможність населення залишається низькою. Лише консолідація вирощування і переробки здатна не допустити негативні сценарії для галузей”, – зазначають у АМГ.

У вересні свині забійних кондицій мають подорожчати, вважають у Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Читайте також: Коли ціни на свиней будуть найвищими?

“Спекотні погодні умови пригнічують апетит свиней, відповідно падає показник середньодобових приростів, а значить тваринам потрібно більше часу для досягнення звичної забійної кондиції. Як наслідок, обсяги товарних партій від виробників свинини та середня забійна маса тварин меншають, що відповідно впливає на загальну пропозицію м’яса свиней. Це за відносно сталого попиту з боку заготівельників створює дефіцит кондиційних свиней, тож “підігріває” ціну на ринку живця. Свого максимуму вона переважно сягає на рубежі сезонів чи у першій половині вересня”, – вважають аналітики АСУ.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!