До Китаю вирушила перша партія української черешні

0 619

Українські аграрії почали поставляти черешню до Гонконгу. Перша комерційна партія днями була відправлена ​​вантажним літаком з аеропорту “Бориспіль”.

“Черешня – один з наших нових проектів. Перша (партія) була пробна. 2 тонни були експортовані в Гонконг кілька тижнів тому. Клієнту сподобалося”, – розповів Олексій Пенкаускас, генеральний директор ТОВ “ФФ Карго Сервіс Україна”, уточнивши, що на цей раз вилетіла повноцінна партія – 10 тонн.

Партія відправлена ​​літаком авіакомпанії Turkish Cargo – вантажного підрозділу Turkish Airlines. Очікується, що аналогічні обсяги черешні будуть відправлятися з “Борисполя” за цим напрямком до трьох разів на тиждень протягом трьох місяців.

Олексій Пенкаускас додав, що поставки черешні в Гонконг з України в цьому році почалися вперше. Раніше ягоду на цей ринок переважно постачали з Чилі й Туреччина.

В “ФФ Карго Сервіс Україна” не розкривають одержувача і відправника вантажів, посилаючись на внутрішні правила компанії.

“ФФ Карго Сервіс Україна” – входить до групи Global GSA Group. Є вантажним генеральним агентом в Україні для 7 авіакомпаній: airarabia, AirSerbia, airBaltic, SWISS, Singapore airlines Cargo, DHL Aviation і Turkish Cargo.

SEEDS.org.ua за інформацією  Новое Время 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!