Домогосподарства та фермери 13 областей безкоштовно отримали картоплю, тепер їм допоможуть виростити її

0 295

Картопля є досить вагомим елементом раціону українців. Цього року існує загроза як фізичній, так і продовольчій безпеці жителів країни. Саме тому цього року садити городи чи обробляти ділянку на дачі почали навіть ті, хто не робив цього багато років. Садили українці активно і картоплю, а частина населення навіть змогла безкоштовно отримати якісний насіннєвий матеріал голландської селекції.

Загалом компанія «Агріко Україна‎» надала фермерам та населенню з 13 регіонів понад 500 тонн ‎ насіннєвої картоплі, повідомляє SEEDS. Передача бульби здійснювалась в рамках проєкту КартопелькаUA, який компанія організувала спільно з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

Картопля від «Агріко Україна‎» вже росте у господарствах. Наразі прийшов час польових робіт з догляду за нею. Саме цьому присвячений другий етап проєкту. У компанії оголосили про початок КартопелькаUA_Talks. У рамках ініціативи фахівці ‎ «Агріко Україна‎» будуть консультувати населення та фермерів щодо вибору насіння, підготовки бульб, посадки, системи живлення і захисту, збору врожаю та зберігання картоплі.

Зокрема, днями компанія поділилась порадами агроконсультанта щодо правильного захисту картопляних полів від бур’янів. З ними можна ознайомитись тут.

Усі, кому рамках проєкту було надане насіння картоплі, можуть отримати індивідуальну агроконсультацію трьома способами:

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!