Дорога смаку Чернігівщини згуртувала 18 крафтярів області

0 818

До гастрономічного маршруту «Дорога смаку Чернігівщини» вже долучились 18 виробників крафтової продукції. Про це повідомив департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

«Підприємці, що увійшли до ініціативної групи, стануть ядром проєкту, «першопрохідцями», які в майбутньому ділитимуться власним досвідом з тими, хто долучиться пізніше», – йдеться у повідомленні.

Група з 18 підприємців сформувалася в результаті проведення презентаційної зустрічі-воркшопу «Дорога смаку Чернігівщини» як інструмент розвитку сільських територій. До ініціативи долучились медовари, виробники органічної продукції, власники равликової ферми та інші.

Загалом, в області налічується понад 50 виробників унікальних харчових продуктів і напоїв, які можуть стати учасниками проєкту. Їх запрошують до співпраці.


Проєкт «Дорога смаку Чернігівщини» стартував  в області у березні цього року. Він ставить за мету об’єднати туристичний потенціал та виробників крафтової продукції і у такий спосіб розвинути індустрію гостинності.

Ініціатива реалізується в межах проєкту Європейської Комісії «Підтримка системи географічних зазначень в Україні». Під час створення гастромаршруту в Чернігівській області використовуватиметься методологія Євросоюзу.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!