Доставку молока скутером організував фермер з Рівненщини

0 332

Українські фермери не лише витривалі й здатні допомагати іншим, вони ще й досить винахідливі. Війна показала, що аграрії знають, як застосувати в господарстві військову техніку, уламки ракет та ящики з боєприпасами. Постачати молоко теж можна різними способами. Наприклад, власник сімейної ферми «Молочна альтернатива» Ігор Коц із Рівненщини постачає молоко з допомогою скутера. Для цього фермер спеціально обладнав транспортний засіб, пише SEEDS.

“Фермер щодня возив продавати молоко до сусіднього міста на велосипеді. Це неабияк втомлювало та й часу дорога забирала чимало. Тепер Ігор купив скутера – втомлюється менше і додому повертається швидше”, – зазначають представники проєкту “Сімейні молочні ферми”, до якого належить ферма пана Коца.

Наразі Ігор Коц працює над розширенням господарства. Нещодавно на фермі народилося 12 телят. Також фермер відремонтував трактор для польових робіт. Техніка дозволяє самостійно забезпечувати господарство кормами, що неабияк актуально під час війни та логістичної кризи. З дизельним пальним фермерові допомагають колеги.

Починаючи з травня молокозавод буде закуповувати молоко на фермі пана Ігора. Утім, для скутера робота ще залишиться, адже фермер не може залишити без молочних продуктів своїх постійних клієнтів.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!