Доставку органічних яблук додому пропонує фермерське господарство

0 27

Як маленькі, так і великі виробники сільськогосподарської продукції після карантину активізували онлайн-продажі продукції. Наразі в Україні можна замовити доставку сирів, винограду, меду, овочевих кошиків та іншої продукції. Днями про початок доставки органічних яблук нового врожаю заявило Фермерське господарство “Гадз” (Тернопільська область), повідомляє SEEDS.

“Ми розуміємо що в сучасному ритмі життя іноді не вистачає часу на покупки. Саме тому ми пропонуємо яблуко з доставкою додому. Фермерське господарство “Гадз” пропонує органічні яблука, які вирощені без будь яких хімічних добавок, містять ще більше корисних речовин, та мають вплив на кровотворення і лімфатичну систему”, – повідомили в господарстві.

Також у компанії нагадали про користь від регулярного вживання яблук, а саме: покращення стану здоров’я серця та судин, зменшення проявів астми та хвороби Альцгеймера, зменшення ризику діабету та зайвої ваги, позитивний вплив клітковини на мікрофлору кишківника, антиоксидантна дія флавоноїдів.

Читайте також: 40 сортів яблук вирощує фермерське господарство на Тернопільщині

Нагадаємо, ФГ “Гадз” вирощує 40 сортів яблук, займається експортом та переробкою фруктів. Також господарство займається продажем саджанців плодових дерев (яблук, груш, слив). Цього року компанія відкрила завод з виробництва пюре, джемів, соків прямого віджиму та дитячого харчування. Потужність фруктопереробної лінії складає понад 6 тонн на годину. У вересні господарство отримало сертифікат Food Safety System Certification 22000, що дозволить розширити експорт продукції.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!