Дрібні та середні переробники України зупинили виробництво олії

0 959

Через стрімке зростання ціни на соняшник дрібні та середні переробники України зупинили роботу. Водночас великі компанії стримують продажі олії в очікуванні підвищення цін, повідомляє прес-служба Електронної зернової біржі України Graintrade.

“В Україні ціни на соняшникову олію поступово зростають навіть попри відсутність покупців та зниження темпів експорту. Наразі ціни пропозицій виросли до 700 $/т FOB, тоді як ціни попиту складають 680−685 $/т FOB”, — йдеться в повідомленні.

За даними Barva Invest, у 2019/20 МР Україна зменшила експорт соняшникової олії на 2,15% з 3,26 до 3,19 млн т в порівнянні з відповідним періодом попереднього сезону. Зокрема у березні 2020 року поставки соняшникової олії зменшилися в порівнянні з березнем 2019 року на 14% з 570 до 490 тис. т.

“Триває спекулятивне підвищення цін на соєву та соняшникову олію. Липневі ф’ючерси на пальмову олію 7 квітня майже відіграли падіння понеділка та виросли до 534 $/т через побоювання щодо продовження заборони на роботу пальмових плантацій, що призведе до скорочення пропозицій”, — додають у Graintrade.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Graintrade

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!