Два буковинських господарства будують додаткові плодосховища

0 104

Виробництво плодоовочевої продукції є вигідною галуззю. Це доводять своїми справами два буковинських господарства − ТОВ «Буковинський сад» (Чернівецька область) і ТОВ «Молодіжна аграрна спілка» (Чернівецька область). Вони вирішили спорудити найближчим часом додаткового по одному великому холодильнику

ТОВ «Буковинський сад» входить до структури корпорації «Сварог Вест Груп» – високотехнологічної аграрної компанії Хмельницької області. Власне корпорація об’єднує кілька підприємств, розташованих в Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській областях, що працюють у всіх сферах сільського господарства, у тому числі у садівництві та переробці. Підприємство «Буковинський сад» спеціалізується на вирощуванні яблук, груш, кісточкових культур та відоме високоякісною та екологічно чистою продукцією, для збереження якої планує до кінця року завершити будівництво холодильника з регульованим газовим середовищем на 1,1 тис. тонн. І це при тому, що компанія вже має чотири плодосховища (холодильники з РГС) загальною місткістю 8,75 тис. тонн.

Ще одне буковинське господарство – ТОВ «Молодіжна аграрна спілка» яке займається вирощуванням яблунь (має 50 га яблуневого саду на крапельному зрошенні), введе в експлуатацію першу чергу сучасного холодильника місткістю 1,4 тис. тонн, а повністю фруктосховище розраховане на 5 тис. тонн яблук. Перша черга сховища, споруджена з використанням сучасних технологій, прийматиме врожай 2018 року. Крім того, додаткового до холодильника компанія придбає і сучасне сортувальне обладнання. Повністю будівництво холодильника буде завершено в 2020 році.

 

 

Seeds.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!