Два фронти: фермери вступають до тероборони

0 715

Бій на два фронти тримає частина українських фермерів. Вони забезпечують продовольчу безпеку країни і в той же час допомагають захисникам та населенню. Дехто з аграріїв також вступає до лав ЗСУ чи територіальної оборони. Саме так вчинив власник сімейної ферми “Агро фарм Україна” (Хмельницька область) Вадим Кізюн. Він встигає патрулювати вулиці у свою зміну та доглядати за коровами у власному господарстві, повідомляє SEEDS.

“Зараз фермер встигає і господарство вести, і патрулювати рідний край у територіальній обороні. Днями усю ніч простояв у черзі на АЗС і лише зранку вдалося купити 30 літрів пального. Та кожен фермер підтвердить, що у господарстві то мізер. Нещодавно Вадим уклав договір та отримав 6 гектарів землі під сінокосіння, адже із кормами зараз теж дефіцит. Сіє гречку, сою та кукурудзу”, повідомляють у проєкті “Сімейні молочні ферми”, учасником якого є і господарство Вадима Кізюна.

Попри війну, фермер продовжує розширювати господарство. Він збільшив площі сінокосів та залишає цьогорічних телят собі.

Крім того, разом з матір’ю Вадим Кізюн постачає молоко для переселенців, що проживають у їхньому селі.

Читайте також: Голубці та вареники для ЗСУ готує фермерка з Хмельниччини

Долучаються до допомоги і власники інших сімейних ферм. Наприклад, засновниця господарства “Лісова пісня” Ірина Гуменюк збирає і перевозить гуманітарну допомогу, допомагає армії та населенню фінансово. Крім того, Ірина разом з іншими жінками ліплять вареники, голубці, готують випічку для ЗСУ.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!