Джерелом інфекції багатьох хвороб є саме насіння

0 314

Біля 60 збудників може зберігатися на поверхні насіння, і навіть у його зародку. Про це під час Дня поля 2019 від ALFA Smart Agro розповів керівник напрямку продуктового маркетингу компанії Олег Дерменко.

“Крім цього є інфекція, яка зберігається в ґрунті. Незалежно від того, наскільки правильно ми дотримуємося сівозміни, є багато спільних збудників між, наприклад, пшеницею і горохом, або пшеницею і кукурудзою…

До того ж ще є аерогенна інфекція, яка заселяє сходи з падалиці тієї ж пшениці. З бур’янів.

Саме тому, поєднання трьох діючих речовин з абсолютно різними механізмами фунгіцидної дії в одному продукті “Авіцена” дозволяє нам проконтролювати всі 3 види збудників 3 типи інфекції: насінева, грунтова та аерогенна”, – зазначив фахівець.

Під Києвом у вівторок, 2 липня, фахівці ALFA Smart Agro під час Дня поля 2019 на практиці продемонстрували результати інноваційних рішень у захисті кукурудзи, соняшнику, зернових та бобових культур і ознайомили всіх присутніх з новими можливостями препаратів компанії.

ALFA Smart Agro – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Для забезпечення високої якості власної продукції та контролю на всіх етапах виробництва в 2016 році компанія відкрила власний завод в Україні – Білоцерківський завод препаративних форм.

SEEDS.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!