EastFruit тепер можна читати українською!

0 51

Виконуючи свою обіцянку, команда EastFruit створила україномовну версію найпопулярнішого у східній Європі плодоовочевого порталу Міжнародної інформаційно-аналітичної плодоовочевої платформи EastFruit. Українська версія доступна за посиланням: https://east-fruit.com/uk/ . Тепер новини про український плодоовочевий бізнес будуть доступні українським професіоналам плодоовочевого бізнесу ще швидше без втрати часу на переклад.

Отже, українські фермери, трейдери, рітейл, переробники, журналісти, інвестори та представники українського бізнесу мають доступ до ексклюзивної цінової аналітики, моніторингу та прогнозів, професійної інформації про ринок овочів та фруктів Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії рідною мовою, читаючи новини та бізнес-інформацію в оригіналі на порталі EastFruit.

«Сила та хоробрість українських фермерів надихають нас. Забезпечувати продовольчу безпеку України та миру в умовах війни, сіяти та доглядати врожаї під обстрілами російських окупантів та на замінованих територіях — це подвиг. Українські аграрії – це гідність та міць. Створення україномовної версії — наша вдячність та повага до тієї грандіозної роботи, яку робить кожен день аграрний десант України», — зазначає Катерина Звєрєва, керівник сайту Міжнародної інформаційно-аналітичної платформи EastFruit.

Щороку аналітики та журналісти Міжнародної інформаційно-аналітичної платформи EastFruit відвідують провідних виробників овочів та фруктів. Проводять бізнес-тури та конференції, у тому числі і на півдні України, у полях Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей та відзначають високу технологічність та інноваційність українських фермерів. У цей непростий для українського агробізнесу час команда EastFruit сподівається, що наша маркетингова аналітика, цінова інформація будуть потрібні. Українському агробізнесу важливо не зупинятися: вирощувати та продавати на внутрішній ринок та шукати нові ринки, працювати над якістю продукції, щоб вона не поступалася європейській.

Нагадаємо, що з початку російської агресії в Україні Міжнародна інформаційно-аналітична платформа EastFruit обмежила доступ до нашого сайту для всіх користувачів у росії та білорусі. Матеріали сайту вже доступні чотирма мовами — російською, українською, англійською та узбецькою.

Створення україномовної версії міжнародного сайту – крок підтримки України та українського агробізнесу.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!