Експерти назвали кращі сорти цибулі для посадки

0 355

Цибуля – один з основних овочів так званого “борщового набору”. Потреба в ній буде завжди. Відтак слід знати, які сортів цибулі є найпопулярнішими і чим вони  зарекомендували себе на ринку України.


Цибуля ріпчаста “Штуттгартер Різен”

Найпопулярніший сорт ріпчастої цибулі, який відрізняється просто відмінною врожайністю і невибагливістю в вирощуванні. Прекрасно зберігається і не втрачає своїх смакових якостей навіть при тривалому зберіганні.

Цибуля ріпчаста “Альбион F1”

Ранньостиглий холодостійкий сорт ріпчастої цибулі, який має чудові смакові якості. Сорт має напівгострий смак. Відрізняється високою стійкістю до хвороб, гарною лежкістю і цей сорт просто ідеальний для вживання в свіжому вигляді.

Цибуля ріпчаста “Чорний принц”

Цей сорт просто ідеальний як для вживання в свіжому вигляді, так і в приготуванні страв. Він володіє чудовим смаком і соковитістю. Сорт має гігантську врожайність, відмінну визреваемость, тривале зберігання.

Цибуля ріпчаста “Боцман”

Високоврожайний середньостиглий сорт ріпчастої цибулі, який володіє гострим, насиченим смаком і рекомендується для різної домашньої кулінарії. Добре зберігається і має високу транспортабельність.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Наука правди

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!