Експорт сільськогосподарської продукції з Ірану виріс на 15,3%

0 132

Іран експортував 5,06 млн тонн сільськогосподарської продукції на суму 4,76 млрд доларів. Такі показники зафіксовані за період з березня по грудень 2018 року. Порівняно з відповідним періодом попереднього року зростання склало 15,3%. Дані наведено виданням УкрАгроКонсалт.

 Згідно зі звітом Національного центру стратегічних досліджень в галузі сільського і водного господарства, де використано дані митної служби Ірану, темпи зростання за дев’ятимісячний період стали рекордно високими за останні роки.

 Так, експорт агропродовольчих товарів склав 5,8% і 14,3% від загального обсягу і вартості нафтового експорту Ірану, який становить 86,94 мільйона тонн на суму 33,35 мільярда доларів. Імпорт продукції агропромислового комплексу за такий же період скоротився на 4,9 відсотка.

 Експортувалися переважно фрукти і овочі, а найбільший обсяг імпорту припав на кукурудзу.

 В Ірані сільське господарство розвивається швидкими темпами. Орна земля в країні становить 20%, і переважна кількість площ розташована на півночі, ближче до Каспійського моря, а також на північному заході, де відносно вологий клімат. В посушливих південних провінціях використовується зрошення − всього 7,5 млн га землі.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!