Екстракт життєвих уроків успішних українців: чому варто прочитати книгу агрохолдингу HarvEast, видану в честь 10-річчя компанії

0 168

Відомі українські підприємці, топ-менеджери, управлінці, які працюють в таких галузях як сільське господарство, металургія, юриспруденція, державне управління, освіта, культура, наука, IТ і логістика, сьогодні визначають вектор розвитку нашої держави. При цьому всі бачать результати роботи людей, але мало хто знає, яку ціну за них доводиться платити.

Агрохолдинг HarvEast на честь свого 10-річчя вирішив першим відкрити завісу невідомості надрукувавши спеціальну книгу, де зібрані 14 історій про життєвий і професійний шлях людей, які хоча безпосередньо і не пов’язані з агросферою, але дуже схожі на аграріїв. Їх об’єднує робота на іншому величезному і важливому полі: вони сіють нові ідеї, ростять позитивні зміни, щедро діляться плодами своєї праці. Сред них: Айварас Абромавічус, Юрій Риженков, Петро Чернишов, Андрій Ставніцер, Дмитро Скорняков, Владислава Магалецька-Рутицька, Алекс Ліссітса, Слава Власов, Марина Авдєєва, Петро Мельник, Віталій Ільченко, Анна Горкун, Андрій Павлушин, Данило Пасько.

Усі вони чесно розповідають про складні перехрестях, непрості трансформації і втрати на цьому шляху. Про те, як побудувати успішний бізнес і знайти щастя всупереч складного діагнозу. Чому в житті варто знайти місце для класичної музики, командного спорту, вивчення математики, навіть якщо не пов’язувати майбутнє ні з однією з цих галузей. Де черпати оптимізм і віру в себе, коли всі навколо, здавалося б, здалися. Які уроки можна взяти із занять екстримом і навіщо витрачати час і сили на благодійність.

Ось лише невелика добірка цитат з книги, що характеризує становлення і розвиток її героїв:

Віталій Ільченко, власник компанії UKRAVIT:

«На одному з практикумів з маркетингу викладач запропонував задуматися: в якій сфері кожен бачить себе після закінчення вузу, щоб це мало перспективу? Відповіді були дуже різними, а я вибрав боротьбу з хворобами і створення ліків. Почув відповідь: «Ільченко, відмінно – ця тематика буде актуальна завжди, в будь-які часи!»

Петро Мельник, Виконавчий директор агропромислової групи Agricom Group:

«Звичайно, у мене є амбіції зробити щось видатне. Але вони в меншій мірі пов’язані з особистим фінансовим результатом: багато має той, хто мало витрачає. У мене були можливості підніматися високо, падати вниз, знову вставати і я розумію, що прив’язка тільки до багатства – це помилковий шлях, помилковий. Важлива цінність, яку ти здатний дати людям. Мені дуже подобається те, чим ми займаємося зараз в Agricom Group: якісні, корисні, безпечні продукти харчування – те, що безпосередньо покращує життя людей, зберігає їх здоров’я».

Дмитро Скорняков, Генеральний директор агрохолдингу HarvEast:

«Зараз я точно знаю – щоб отримати свій шанс в житті, треба ворушитися. Ну і не варто цуратися ніякої роботи, чіплятися за побутовий комфорт, за статуси, за посади, якщо тобі реально важливий кінцевий результат».

Айварас Абромавічус, фінансист, екс-співвласник інвестиційної компанії East Capital:

«Я переконаний, що великі перемоги досягаються тільки командною роботою. Завжди, в будь-якій новій справі, перш ніж рухатися вперед, мені дуже важливо зосередитися на повному комплектуванні команди – зібрати людей, з якими ми разом будемо працювати».

Це лише невелика добірка з вмісту видання – своєрідного екстракту життєвих уроків успішних людей, який може бути цікавий широкому колу читачів, але, напевно, особливо близький і зрозумілий буде тим, хто не чекає гарної погоди і працює не покладаючи рук. Хто точно знає: всі невідомі «Х» будуть відкриті, а їх життєвий «tract» обов’язково приведе до мрії.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!