Електровологоміри зерна від Supertech Agroline: точність, що працює на прибуток вашого агробізнесу

0 238

Агровиробники, які вже не перший рік працюють на ринку зернових знають, що зерно – це живий продукт і одним з показників його якості є рівень вологості. Чим вище рівень вологи в зерні, тим інтенсивніше воно втрачає масу сухої речовини. При цьому в ході реалізації продукції покупець, як правило, перевіряє вологість зерна і якщо вона буде перевищувати встановлену норму, то ціна такого зерна буде дещо менше так як будуть потрібні додаткові витрати на його сушку. До слова, якщо вологість буде занадто низька, виробник ризикує втратити вагові характеристики продукту, що негативно позначиться на його подальшому доході від реалізації.

Яким же чином можна контролювати показники вологості для збереження прибутковості виробника зернових? Відносно простим методом є контроль вологості за допомогою електровологоміра. Детальніше – читайте в матеріалі AgriGator.

«Визначення вологості за допомогою електровологоміра – експрес-метод, який дозволяє провести аналіз протягом декількох хвилин. Він заснований на електропровідності зерна, яка залежить від вмісту в ньому вологи. Сухе зерно має властивості діелектрика, а у вологому стані воно стає напівпровідником. Велика перевага методу – висока швидкість і можливість визначення вологості прямо в полі або в складському приміщенні. Використання експрес вологоміра так само необхідно для попереднього визначення вологості зерна перед використанням арбітражного методу визначення вологості в лабораторії », – розповідає Кирило Скороход, операційний директор «Технотест Плюс» – компанії, яка є не тільки офіційним представником провідних світових виробників вимірювальної техніки, а й національним виробником обладнання для лабораторій.

Для простого і швидкого вимірювання вологості зерна та насіння, за словами Кирила Скорохода, ідеально підходять вологоміри «Фармпро», «Суперпро», «Фармпоінт» і «Суперпоінт», і «Сі-Про» вироблені датською компанією Supertech Agroline. Кожен з цих вологомірів вже довів свою надійність і точність у вимірюванні, що підтверджують надійність вимірювального засобу і довіру користувачів з усього світу.

Ось уже 15 років компанія «Технотест-Плюс» співпрацює з Supertech Agroline, будучи офіційним представником данського виробника на території України і надаючи своїм клієнтам все необхідне сервісне обслуговування обладнання Supertech Agroline.

Вологоміри Супертех Агролайн мають функцію калібрування показника до + -10%. Користувачі вологомірів можуть самостійно провести калібрування вологоміра при необхідності, використовуючи зразки з відомими значеннями. Якщо доступу до зразків немає, спеціалісти компанії «Технотест» за бажанням клієнта можуть провести калібрування вологоміра, використовуючи сертифіковані стандартні зразки (CRM) з відомими показниками вологості.

При цьому вологоміри Supertech Agroline володіють високою точністю вимірювання по всьому діапазону вологості; мають дисплей з назвами культур російською мовою. Дане обладнання має широкий діапазон вимірювання вологості (з можливістю підрахунку середнього значення) і може бути застосовано для таких культур як овес, пшениця, ячмінь, жито, конюшина, сорго, кукурудза, рапс, горох, соняшник, соя, гречка, рис, просо, льон, борошно пшеничне, костриця червона, костриця лучна, манка/макарони.

З’явилися питання?

Телефонуйте в “ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС”:

(096) 0000-737, (066) 0000-737
(097) 0000-737, (073) 0000-737

(095) 0000-737, (093) 0000-737
Пишіть: https://technotest.com.ua

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!