Фермер-айтішник з Хмельниччини змайстрував надточний міксер для добрив

0 1 093

Айтішник Микола Мельник, який на час карантину повернувся в рідний Кам’янець Подільський, захопився сільським господарством. У селі Чорнокозинці побудував теплиці, використовуючи власні розробки. У тому числі й міксер для добрив, який за точністю не поступається світовим зразкам.

«Потрібно часто змішувати добрива, і це робити максимально точно. Тому ми розробили свій змішувач і скоро почнемо продавати його іншим тепличникам чи аграріям на полях», – зазначив розробник. 

Особливість міксера Миколи Мельника – точність приладу. Похибка у ньому складає менше 1%, що навіть краще, ніж у аналогів від світових компаній.Микола Мельник розповів, що починав тепличний бізнес, бо захотів зробити відео як правильно висаджувати рослини, як заробляти на рослинництві. В справу хотів укласти близько 500 тис. грн. За останні 10 міс. у сільськогосподарський бізнес вклав 10 млн. грн.

У пробній теплиці вирощують вигонку цибулі, салати, зелень, розсаду огірків і томатів. У плівкових теплицях голландського типу площею близько 1 га роститимуть огірки. Розраховують на урожай 13 кг/м2.

Взялися й за вирощування у відкритому ґрунті. Для обприскування зробили власний дрон. У подальшому планує розширити бізнес до 100 га відкритого та закритого ґрунту.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Суспільне. Поділля

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!