Фермер із Волині вирощує та квасить капусту для ЗСУ

0 88

Фермер Олег Галасун із села Чаруків Луцького району займається вирощуванням городини на власних земельних ділянках. Зібраний урожай аграрій консервує та квасить для забезпечення потреб української армії. Активно допомагати ЗСУ він почав ще у 2014 році, пише SEEDS.

Наразі чоловік збирає капусту на майже 30 сотках. Проте це далеко не увесь урожай. Фермер говорить, що на цьогорічний врожай капусти добре вплинули дощі.

Джерело – “Суспільне Луцьк”

«Думаю, 20 тонн капусти буде на квашення і ще тої, що на зберігання. Врожай непоганий цього року. Скажу, що в усіх непоганий в тих, хто зміг доглянути, коли була спека і коли були несприятливі умови», – зазначає Олег Галасун, пише «Суспільне».

Читайте також: У Сумах для ЗСУ виготовляють сири у благородній плісняві

Джерело – “Суспільне Луцьк”

За словами Олега Галасуна, цього року ринок збуту сільськогосподарської продукції значно зменшився. На це вплинули низька купівельна спроможність українців, проблеми з логістикою, підвищення цін на добрива та пальне.

«Капусти в нас цього року вистачить, картопля, столовий буряк також. З морквою будуть проблеми, бо її немає в достатній кількості. Що стосується цибулі, то в нас буде нестача цибулі, бо в західних областях її вирощують мало, основні райони були під окупацією – Херсонська, Запорізька область», – додає фермер.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!