Фермер із Хмельниччини погрожував підпалити себе у центрі Тернополя

0 915

У Тернополі невідомий чоловік видерся на верхівку рекламної конструкції, облив себе пальним, накинув зашморг на шию та погрожував підпалити себе.

З’ясувалося, що до таких радикальних заходів вдався фермер із Хмельниччини, аби привернути увагу громадськості до майнового конфлікту, через який втратив значну суму коштів.

Фермер Анатолій Землинський стверджує, що у 2014 році рейдери захопили велику кількість урожаю кукурудзи з його фермерського господарства “Дзеленецьке”. Справу розслідували у Волочиському районі, згодом перевели до Хмельницького.Такий вчинок чоловіка здійняв справжній переполох у Тернополі. До фермера, який хотів вкоротити собі віку, піднялися для переговорів, зняли з його шиї мотузку та вмовили спуститися.

За словами фермера, на нього почали тиснути, погрожували фізичною розправою та били. Побоюючись того, що у його справі не буде об’єктивного та неупередженого розслідування, він вимагав  передати слідство в одну з областей. Зі слів чоловіка, саме в Тернополі її розслідування призупинили, а згодом передали у Рівненську область.

“Події були ще в 2014 році на території Хмельницької області. Тобто ця справа триває 6 років. Її розслідували різні органи досудових розслідувань на територіях кількох областей.

Маємо справу за фактом заволодіння врожаєм, за фактом розбою і перевіряється факт нанесення тілесних ушкоджень. Прокурори вже вивчили доказову базу, яку збирали інші органи досудового розслідування. Це складна справа. Тим більше, що події були давно”, – повідомив головний прокурор області Петро Бойко.

Окрім розгляду кримінальних справ, в яких цей чоловік був потерпілим, тривали також майнові спори за його участі в господарських судах. Він їх програв, тому має сплатити значні кошти.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією TeNews

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!