Фермер із Закарпаття вирощував коноплі під землею

0 1 090

До семи років ув’язнення загрожує фермерові, що вирощував марихуану в підземній теплиці. Цілу нарколабораторію він облаштував під звичайною теплицею, де росли овочі, повідомляє SEEDS.

На канабісі виробник міг заробити значно більше, ніж просто з вирощування овочів. Загальну вартість вирощених конопель поліцейські оцінюють у 5 мільйонів гривень.

Варто зазначити, що інвестиції в створення плантації марихуани були значними. Щоб забезпечити сприятливі умови для вирощування наркотичних рослин фермер облаштував у підземній теплиці відповідне освітлення, крапельний полив, кондиціонери, пристрої для вимірювання кислотності ґрунтів, обладнання для контролю рівня тепла та вологи.

За останній місяць це вже не перший гучний випадок виявлення великих плантацій конопель в Україні. Наприкінці вересня плантацію канабісу виявили у Криничанському районі на Дніпропетровщині. Кущі марихуани були рівномірно посіяні в соняшниковому полі. Поліція знищила “урожай” рослини.

Читайте також: 7 тисяч кущів коноплі знайшли на соняшниковому полі (+відео)

Усього поліцейські виявили 7 тисяч кущів конопель. Таку кількість канабісу оцінюють у близько 28 млн гривень. Поле, де висіяли марихуану, орендувало аграрне підприємство. Наразі у справі проводяться слідчі дії. Керівник агрофірми встановлений, зараз поліцейські проводять заходи для встановлення осіб, причетних до посадки та культивування нарковмісних рослин, повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Дніпропетровській області.

SEEDS за матеріалами ТСН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!