Фермер відкрив завод з виробництва пюре, джемів, соків на Тернопільщині

0 459

Фермерське господарство «Гадз», яке обробляє 670 гектарів садів у Тернопільській області, 9 липня відкрило завод з виробництва пюре, джемів, соків прямого віджиму та дитячого харчування. Потужність фруктопереробної лінії – понад 6 тонн на годину. На відкриття нового підприємства приїхав міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко, повідомляє SEEDS.

Читайте також: Фермери запрошують туристів на екскурсію до яблуневого саду

Засновник ФГ “Гадз” Петро Гадз говорить про свій новий проєкт так: “Створюємо нові робочі місця, інвестуємо. Хто зробив цей завод? Я? Ні – це моя команда. Ми постійно вдосконалюємось. Попри пандемію, щомісяця їжджу за кордон та по Україні набувати нового досвіду. Часто сильні виробники не хочуть ділитися досвідом, а середні – навпаки, охоче все пояснюють. Раджу постійно вчитись, залучати не лише свої кошти, а й гранти”.

Господарство реструктуризоване на кілька частин: садівничий комплекс, розсадницьке відділення, фруктопереробний комплекс та сортувально-логістичний центр. Спеціально обладнані сховища розраховані на зберігання 15 тис. тонн фруктів. Крім яблук тут вирощують груші та сливи, виготовляють сухофрукти та яблуневі чипси. Фрукти від “Гадз” експортують у більш ніж 20 країн. За кордон продають близько 40% продукції. Також експортують саджанці.

Минулого року ФГ “Гадз” за італійською технологією заклало новий сад загальною площею 70 гектарів. Цього року у розвиток господарство інвестувало 175 млн гривень. Загальна сума інвестицій за рік має скласти 225 млн гривень. За три роки фермерське господарство планує розширити площі садів до 1500 гектарів.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!