Фермер з Черкащини відкрив військово-патріотичний музей

0 372

На Тальнівщині місцевий фермер відкрив військово-патріотичний музей. Створити музей вдалося за підтримки військово-патріотичного клубу “Гайдамаки”, зацікавлених ентузіастів, волонтерів та простих жителів, які зносили все, що в кого було.

Ініціатором створення музею став активний громадський діяч, директор СФГ “Вікторія” та член “Асоціації фермерів та приватних землевласників Тальнівського району” Андрій Ягич.“Ідея створення музею виникла близько 3-ох років тому. Все почалося з медогонки, дідової пилки, з коромисла та коцюби. Далі люди почали зносити інші експонати: картини, речі домашнього вжитку. Постало питання про те, де розмістити всі ці речі. Вибрали будівлю старого млина”, – каже чоловік.

Музей поділено на декілька зон, в яких відображено різні періоди. При вході – “доба царизму”, де можна побачити унікальні експонати тодішнього побуту: рідкісні глечики, верстаки для ткання одягу, деревообробні інструменти та інше. Далі – виставка бойової техніки з експонатами Першої та Другої світових війн.

У виставкових вітринах можна побачити військові однострої, зброю, кулі, одяг, медалі. З іншої сторони – речі, притаманні радянському часу: килими, кераміка, листівки, радянські “ґаджети” – фотоапарати, телефони, музичний програвач. Є й археологічні знахідки, монети та медалі, меблі, картини, ікони, зразки різних вишивок: сорочки, сукні, рушники.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Новий Дзвін

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!