Фермер з Чернігівщини самотужки переробив старий Москвич на трактор

0 645

Трактор з «Москвича», причеп з кінної брички – житель села Велике Устя Володимир Прийомщиков у себе на подвір’ї з металобрухту збирає техніку для власного господарства.

«Я вирішив продати коня і зробити собі трактор», – розповідає Володимир.

За основу для трактора Володимир Прийомщиков взяв Москвич-412, розібрав автівку повністю і почав збирати з неї трактор. Його трактор має дві коробки передач: одна з «Москвича», інша – від ГАЗ-51. Раму та кабіну чоловік зварив з металу, який купував на станції металобрухту, ручки на дверцятах – з кімнатних дверей. Підніжка зварена зі старого залізного ліжка. Передня панель і пічка – з «Москвича».Окрім запчастин з «москвича», використав частини трактора Т-40, сівалки, ГАЗ-51, ГАЗ-53 та іншої техніки. Встановив навіть радіоприймач. Всередині зробив два сидіння. Одне для водія, друге – для дружини.

«Коли чоловік уже доробляв трактор, бачу, він робить одне сидіння. Я кажу: «Ні, мені також роби». «Мало місця, мені огляд треба позаду». «Ні, мені треба, щоб і я їздила. Я не буду позаду велосипедом їздити або попереду». То він мені зробив. І мені дуже зручно тепер», – розповідає жінка сміючись.

До трактора Володимир змайстрував культиватор, косарку, плуг, віз. Гребку переробив з польської кінної, яку використовували у 60-х роках минулого сторіччя. З кінної брички вийшов причеп для трактора.

Збирав усе вдома на подвір’ї. «Під снігами, під дощами, ночами до 2-х, до 3-х годин ночі я працював. Жінка лаяла, кричала: «Іди лягай спати». Було таке, що і до шести годин ранку. Так хотілось мені його зробити».

На створення трактора чоловік витратив рік і 50 тисяч гривень. Каже, якщо б були гроші зробив би ще «копалку», і «саджалку». Дружина Надія чоловіка підтримує і витрачених грошей не шкодує.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Суспільне Чернігів

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!