Фермер з Київщини тримає у корівнику дорослого лева

0 2 435

Під Києвом зоозахисники знайшли лева, якого власник, фермер Андрій, тримає у старому корівнику. У тому ж сараї чоловік утримує і червонокнижних птахів.

Зоозахисники прибули на місце події та намагалися врятувати тварину, але фермер дав відсіч. Як розповів власник лева Андрій, дику тварину звати Руру і йому 6 місяців.Півроку тому Андрій врятував левеня, якого його перший власник планував пустити на опудало. Андрій викупив травмоване левенятко за 600 доларів. Чоловік заперечив чутки про жорсткове поводження із твариною розповів, що Руру ріс з його дітьми.

Спершу Руру жив у його квартирі, згодом, набравшись сили, лев буквально почав розносити квартиру, тому Андрій переселив лева у вольєр на фермі, де двічі на день вигулює тварину. У день Руру  з’їдає близько 5 кг м’яса – курчат, яловичину, телятину, кроликів.

Однак зоозахисниця Наталя Попова розповіла, що утримувати лева в подібних умовах є трагедією для тварини. Окрім лева, в сараї живуть птахи, яких занесено до Червоної Книги, за утримання яких передбачена кримінальна відповідальність.

Андрій розповів, що також врятував і птахів. Але зоозахисники йому не вірять та підозрюють, що Андрій розводить тварин для продажу.

За викликом на місце конфлікту викликали правоохоронців і обидві сторони написали заяви: фермер Андрій за незаконне проникнення, а активісти – нібито за жорстоке поводження з твариною.

Зоозахисникам вдалося забрати лева до притулку до того часу, поки чоловік не побудує вольєр потрібного розміру.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією ТСН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!