Фермер з Львівщині тримає худобу на полі та годує самим снігом    

0 804

Ферма страждань та безвиході вже 10 років жахає мешканців села Верени на Львівщині. Те, що розповідають місцеві, просто не вкладається в голові!

Тільки уявіть: взимку худоба живе прямо у полі та харчується лише снігом, а влітку виживає набігами на людські поля.

Селяни шоковані умовами, в яких власник ферми утримує тварин. Від голоду та переохолодження тварини гинуть прямо на очах у селян, а за спробу врятувати бідолашних, господар може й ножа встромити.А що ж говорить сам фермер? Чоловік називає себе милосердним. Про це йдеться у сюжеті Надзвичайні новини. ICTV.

«Івану Володимировичу 71 рік. Чоловік він освічений, працював інженером та добре знає закони. Але абсолютно не розуміє, що є катом для своєї худоби. Більше того, пенсіонер вкрай жадібний до грошей. Саме тому ніхто не зміг умовити його продати корів та коней.

Мені таки вдалося умовити діда на перемовини із зоозахисниками. Умова Івана Володимировича: тварини мають жити у притулку, а не піти під ніж. Чолов’яга він хитрий, озвучувати ціну погодився лише тет-а-тет волонтерам. Справа дуже тяжка та непідйомна. Але тварини гинуть», – зазначила у коментарі на своїй сторінці у ФБ журналіст Євгенія Полікарпова.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Надзвичайні новини. ICTV

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!