Фермер з Волині вирощує в теплицях виноградні грона небачених розмірів

1 3 783

У селі Заставне Іваничівського району Волині фермер Сергій Забавка разом з дружиною Наталею займаються вирощуванням винограду у теплицях. І ягоди  виростають тут небувалого розміру.

“У Заставному на 17 сотках землі я організував вирощування винограду у шести теплицях. Аналогів йому на Волині немає. А грона звисають небувалих розмірів, що й заморський не завжди такий виросте”, – розповідає фермер.

Сам Сергій родом із Дніпропетровщини, а виноградарство — справа сімейна. У Заставному почав займатися вирощуванням помідорів, але справа виявилася не дуже вдалою. Зараз Сергій активно розвиває 57 сортів, а ще 15 – в перспективі.

“Всі види приживаються однаково добре, але не всі вкоріняються. Серед тих, яким найбільш до вподоби волинський ґрунт, столові – “Забава”, “Перевтілення”, “Фавор”. Зростає і сім винних сортів.

Цьогоріч перші грона зрізали 10 липня, а завершити плануємо до кінця серпня. Реалізовуємо плоди на ринках “Шувар” у Львові, Нововолинському ринку, продаємо відпочивальникам на Світязі“, – зазначив Сергій Забавка.


Як заробити на нішевих продуктах в Україні? В яке крафтове виробництво доцільно інвестувати і які технології допоможуть зібрати максимальний врожай?

Відповіді на ці питання Ви почуєте від провідних агрофахівців під час Міжнародної конференції:

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”

від Sapienza.media

28 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).  

 

SEEDS.org.ua за інформацією Greenpost

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Справедливий пише

    Сергій з дружино Тетяною трудяться ,як бджілки, за це Вам честь і хвала, а ганьба ледарям і трутням,які тільки мріють,як видурити у держави через підкупних осіб собі пенсії, групи, регреси,субсидії та інші привілеї та жити в ніщиті.Прошу вибачення у тих ,хто насправді втратив здоров’я працювати.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!