Фермер з Хмельниччини протестував у новорічну ніч під прокуратурою в Тернополі

0 376

Аграрій з Хмельниччини Анатолій Землинський, який вже роками домагається справедливості через вкрадений у нього врожай, знову у Тернополі. Адже саме правоохоронцям Тернопільської області передали на розслідування дане кримінальне провадження.

Чоловік не задоволений ходом слідчих дій, відтак влаштовує регулярні акції протесту. Наприкінці червня він навіть намагався підпалити себе, вилізши на рекламну конструкцію на Збаразькому кільці. Потім він продовжував оббивати пороги прокуратури.

Приїхав Анатолій Землинський до Тернополя і напередодні Нового року. Чоловік на знак протесту обіцяв ночувати у своєму авто, яке він припаркував біля приміщення обласної прокуратури. Саме так він вирішив зустріти Новий рік.

Поруч з авто він поставив сніп кукурудзи з чорними стрічками, а також плакат, на якому коротко інформує про те, що сталося.

Заступник керівника прокуратури області Юрій Табака запевнив, що правоохоронці виконують усі необхідні слідчі дії по даному провадженню і акції протесту аграрія – безпідставні. За його словами, фермер регулярно змінює свої вимоги.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Terminovo

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!