Фермер зі Львівщини: “Мене ніщо так не хвилює, як завершення війни на моїй землі”

0 314

Охороняти школу і обробляти землю, прихистити родичів з Херсонщини і поділитися урожаєм з іншими — українцям до снаги все, доводить фермер зі Львівщини Роланд Мазепа. Секрет такої невтомності простий — любов до землі й до людей. Роланд вважає найбільшою цінністю життя. Він з вірою чекає на звільнення всіх українських територій. А поки країна лише торує шлях до перемоги, фермер робить свій внесок у продовольчу безпеку — вирощує зернові та картоплю, пише SEEDS.

Роланд працює сторожем у школі, а також обробляє власні паї (близько десяти гектарів). У травні фермер взяв участь у проєкті #KartopelkaUA і безкоштовно отримав насіннєву картоплю сорту Рів’єра від компанії “Агріко Україна”. Це стало можливим завдяки підтримці від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics Internetional, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

“Наша сім’я прихистила родичів з окупованого Херсону. Подумав, отриманий врожай дозволить прогодувати нас всіх. А якщо вродить багато, то й ще з кимось поділимось, для харчування або на насіння”, — говорить Роланд Мазепа.Фермер вважає, що має робити все можливе, щоб допомогти країні у цей складний час. Зокрема, він невтомно працює на власному фронті — продовольчому.

“Душа розривається на десять частин за людей і від того, що зараз гинуть наші захисники та захисниці. Намагаюся робити, що можу, там, де я є. Маю землю, свою і орендовану. Вирішив, що треба розширювати площі під посіви, оскільки значна частина українських земель, які були постачальниками агропродукції, зараз під окупацією. Моя частинка внеску у нашу продовольчу безпеку”, — зазначає фермер.Роланд з оптимізмом дивиться у майбутнє і вірить у перемогу України.

“Мене ніщо так не хвилює, як завершення війни на моїй землі. Не зрозуміло, коли це станеться і чого нам чекати далі. Для мене найціннішим є життя людей. Нам всім слід дбати про свою сім’ю, рідних, країну. Дуже хочеться, щоб наші діти жили повноцінним, щасливим життям у країні з сильною економікою і мали можливість вільно подорожувати Європою та світом”, — говорить Роланд Мазепа.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!