Фермерам Львівщини компенсують половину вартості сертифікованого насіння овочів

0 117

Цього року фермери, які займаються вирощуванням овочевих культур мають можливість отримати відшкодування за придбане та висіяне у поточному році  сертифіковане насіння овочів за програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, пише SEEDS.

Про це повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

«На Львівщині лише 4% площ вирощування овочевих культур задіяно суб’єктами підприємництва. Саме на розширення площ та збільшення обсягів виробництва  овочів у комерційному секторі направлена підтримка суб’єктів за нашою програмою.

Сезон посіву овочевих культур тільки розпочинається, тож аграрії мають шанс придбати сертифіковане високорепродуктивне насіння та отримати фінансову підтримку. Минулого року таку підтримку отримали 28 суб’єктів, з них 18 овочівників», – розповідає директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

За умовами програми відшкодування надається  на придбане та висіяне у поточному році сертифіковане насіння не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду овочевих культур відкритого грунту: капусти (білокачанної, броколі, брюсельської, цвітної), столового буряку, моркви, цибулі, гарбузів, кабачків, патисонів, баклажанів, огірків, помідорів, перцю, кукурудзи цукрової у розмірі до 50 відсотків його вартості, але не більше 50,0 тис. грн одному суб’єкту підприємництва.

Читайте також: Перші прогнози ФАО: у 2023 році очікується високий врожай пшениці

Окрім насіння овочів аграрії можуть відшкодувати вартість насіння гречки, проса, олійного льону, квасолі, гороху всіх видів, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної.

Фінансова підтримка не надається суб’єктам підприємництва, які:

  • визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство;
  • перебувають у стадії припинення підприємницької діяльності;
  • подали завідомо недостовірні відомості та документи;
  • мають протерміновану більше як шість місяців заборгованість з платежів, контроль за справленням яких покладено на органи ДПС.

Приймають документи до 15 червня після подання звітності про завершення посіву культур.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!