Фермери дарують аграрні дрони військовим

0 116

Беспілотники мають важливу стратегічну роль під час ведення бойових дій. Чим більше дронів є в українських військових, тим краще. Це розуміють і аграрії, тому дарують свою техніку захисникам країни, повідомляє SEEDS.

Зараз компанія DroneUA проводить централізований збір безпілотників від аграріїв. Власники аграрних підприємств можуть надавати навіть зламані дрони, чи корпуси від них. Усе це полагодять та передадуть на передову.“Такі літачки, як на фото, створювались командою DroneUA багато років тому, в часи, коли компанія ще тільки починала свій розвиток на ринку України. Їх призначенням було допомагати аграріям робити обльоти полів. Зараз ми їх відшукуємо для ще важливішої місії – допомогти військовим. Адже вони показали себе як прості, зручні агрегати, що можуть тихо залітати та збирати інформацію, без ризику для життя військових.

Маємо ще один безпілотник, який одеський аграрій передав українським військовим. Наша команда провела навчання: тренувальні запуски та відпрацювання посадки. І тепер він уже служить на захисті України. Українські захисники потребують ще багато таких
дронів”, – зазначають представники команди DroneUA.

Якщо у вас є безпілотник або деталі до нього і ви хочете, щоб він послугував для захисту країни, телефонуйте: +38 (044) 495 75 77.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!