Фермери Кіровоградщини відремонтували трактор, що стояв у селі як пам‘ятник

0 426

У Кіровоградській області фермери вирішили відремонтувати 75-річний трактор, що понад півстоліття простояв у селі як пам‘ятник. Цей трактор починав відроджувати сільське господарство у селі одразу після звільнення населеного пункту від гітлерівських окупантів, а після 20 років понаднормової виробки 55 років провів просто неба.

Працівники ТОВ “Торговий дім “Елітне насіння” (село Красносілка Олександрівського району), на території якого трактор стояв на постаменті, відновили його у пам’ять про своїх земляків, котрі працювали на цій землі.

“Ми усім колективом ухвалили рішення зробити збережений екземпляр давньої техніки знову робочим, адже раніше у селі багато людей працювало на тракторах, тому їхнім дітям і онукам було б приємно, що пам’ять про їхніх рідних житиме, — розповідає один з ініціаторів відновлення роботи “Універсала” — заступник директора підприємства Микола Камишов.Окрім ностальгії ентузіастам-фахівцям цікаво було розібратися, як працює техніка, що суттєво відрізняється від сучасної, і запустити механізм.

З моменту, як трактор зняли з п’єдесталу, до моменту, коли він своїм ходом виїхав із бокса, минуло два роки, з них рік він просто чекав, бо за польовими роботами не було часу приступити до ремонту. Чистий термін безпосередньої реставрації — три місяці.

Хоч трактор і працює, у поле його не відправлятимуть.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Вісник Кіровоградщини

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!