Фермери Львівщини продають полуницю авансом

0 243

Через холодну та дощовиту весну врожай полуниці зменшився, а ціна зросла. На Закарпатті закінчують збирати тепличну полуницю, а ґрунтової досі нема. А от у Львові торгують ягодами наперед, щоб покупці хоч якось могли зекономити.  

Фермер Олександр Бюч каже, що цього року не було високої ціни, тому що з Польщі завозили тепличний товар, тому починали з 200 грн. Та на відміну від польських, закарпатські ягоди вирощені без хімії, каже фермер. Вони мають яскравий полуничний смак та аромат. Тому на місцевому ринку врожай Бючів миттю розлітається. Скуповують гуртовики, які везуть ягоди по всій Україні.

Полуниць цьогоріч небагато. Перші ґрунтові ягоди будуть десь за тиждень. Фермери прогнозують, що коштуватимуть вони недешево – від 80 до 100 гривень за кілограм.Дешевшими будуть полуниці, вирощені Миколою Стецьківим у Гончарах під Львовом, бо він продає врожай наперед. У нього залишок полуниці у червні – 0, у липні – 0, у серпні – 130 кілограмів, у вересні – 80. Молодий фермер робить відеозвіт для тих, хто передплатив ягоди, які ще достигають.

Ідея передплати у Миколи виникла, коли захотів розширити свій ягідний бізнес, а коштів бракувало. Інвестори з’явились завдяки “народному телеграфу” в соцмережах. Він вважає, що 60 гривень на червень і 70 на решту місяців – це припустима вартість на якісну ягоду з доставленням додому.

Купити полуниці заздалегідь із доставленням по Львову може кожен охочий. Головна умова – мінімум 5 кілограмів. Перший урожай клієнти отримають у другій половині травня.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Сегодня

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!