Фермери Миколаївщини перекриватимуть трасу М-14 тракторами

0 1 230

У п’ятницю, 21 червня, аграрії Миколаївського району збираються перекривати трасу М-14 біля селища Весняного. Про це повідомив глава фермерського господарства “Волошка” Євген Гаршин.

Нагадаємо, 7 червня аграрії Миколаївського району в черговий раз прийшли просити допомоги у влади щодо незаконних дій депутата обласної ради Ігоря Івануни. На цей раз фермери громадського об’єднання “Агро-Сила” відвідали комісію з питань промислової політики і підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури. Але будучи не почутими депутатами аграрії заявили, що будуть збиратися для прийняття рішень про подальші дії.

У понеділок, 10 червня, фермери громадського об’єднання “Агро-Сила” вирішили, що будуть перекривати трасу М-14, на яку приженуть від 40 до 60 одиниць техніки.

“Фермери приженуть туди техніку, але поки без причіпного, щоб не створювати аварійної ситуації. Погоджуються пригнати 40-60 одиниць техніки. Кожне господарство приганятиме 2-3 трактора”, – заявив Гаршин.

Для проведення мітингу фермери подали всі необхідні заяви.

“Ми попередили поліцію району, офіційна заява є про це. Також офіційну заяву було надано Веснянського ОТГ і голові райдержадміністрації”, – розповів він.

SEEDS.org.ua за інформацією  Аagro-yug

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!