Фермери Польщі знову перекрили дороги і протестують проти експорту українського зерна

0 2 970

Польські аграрії знову вийшли на протест та перекрили трасу з України. Фермери виступають проти неконтрольованого імпорту продовольства, пише SEEDS.

Як повідомила Генеральна дирекція доріг та автострад Польщі, на дорозі №17 у селі Пяски почалися труднощі у русі. Саме в цьому населеному пункті два напрямки з України сходяться в один: один веде через Хелм (з Києва), а другий – через Замосць (зі Львова).

Однією із причин протесту називають неконтрольований імпорт зерна з України. Мовляв, через це падають ціни на сільськогосподарську продукцію .

“Приплив пшениці, кукурудзи, ріпаку ставить польських фермерів у скрутне становище. Влада про них не дбає. Друге – жахлива якість цього зерна з України”, – скаржаться протестувальники.

Також є причини, не пов’язані з Україною. Зокрема, одна з них стосується вимог ініціативи Green Deal, котра стверджує про потребу виключення з виробництва частини ріллі.

Читайте також:  Сонячне фермерство – майбутнє агробізнесу України

Акція стартувала об 11:00 за місцевим часом у вівторок, 7 березня, і триватиме до 18:00 середи, 8 березня.Раніше фермерські організації заявили, що з України в Польщу ввозиться зерно, призначене на експорт, але потім воно осідає в країні. Зазначається, що торік завезли два мільйони тонн зерна.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!