Фермери Полтавщини відкрили власний міні-завод з переробки молока

0 1 948

Фермерське господарство “Ромашка” з села Сагайдак Полтавської області відкрило молокопереробний міні-завод. Про це йдеться в повідомленні ГУ Госпродпотребслужби в Полтавській області.

Потужність заводу 10 т молока на добу. Сировина завод використовує з ферми господарства, де налічується 500 голів дійного стада.

За словами керівника фермерського господарства Олексія Кругляка, рішення про будівництво заводу було прийнято ще в 2016 р

Як говорить Олексій Кругляк, годують корів екологічно чистими продуктами, без добавок, натуральними кормами це – і комбікорм з власного міні-завод, влітку постійний випас на зеленій масі, взимку – сінаж і силос.

“Таким чином, ми отримуємо натуральне і якісне молоко, яке поставляємо на завод для виготовлення твердих сирів і масла. І найголовніше, що при виробництві не використовуються добавки рослинних жирів”, – зазначив він.

Підприємство впровадило систему НАССР і найближчим часом планує збільшити обсяги виробництва, почати працювати на повну потужність, і розширити асортимент товару. При цьому розглядається можливість експортних поставок продукції.

Устаткування виготовило підприємство “Полтава-Союзмаш”, що спеціалізується на оснащенні харчового виробництва. Таким чином, підприємство забезпечене всім необхідним обладнанням: від пастеризації молока до упаковки готового сиру.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!