Фермери Прикарпаття об’єднуються у кластер з вирощування лікарських рослин

0 440

Кластер із вирощування і переробки лікарської сировини створять у Долинській ОТГ на Прикарпатті. Про це інформує Івано-Франківська ОДА.

Днями в Долині на базі комунального підприємства “Долина-Інвест” відбулася зустріч в рамках проекту “Створення кластеру по вирощуванню і переробці лікарської сировини в Долинській ОТГ”.

Участь у заході взяла начальник відділу департаменту агропромислового розвитку ОДА Уляна Сергенюк. Вона ознайомила учасників зустрічі з пріоритетами державної політики в аграрній галузі та основними напрямками фінансової підтримки, яка буде здійснюватися у 2020 році з державного та обласного бюджетів.

Метою зустрічі було інформування голів місцевих громад, сільськогосподарських товаровиробників, фізичних осіб-підприємців, керівників особистих господарств та всіх зацікавлених осіб про особливості вирощування високопродуктивних сортів лікарських культур, придатних до культивування в Карпатському регіоні, а також з дикорослими лікарськими рослинами Карпат їх поширення, організацію заготівель та нормативними вимогами до якості сировини.

Зазначається, що реалізація цього проекту сприятиме створенню нових робочих місць та нарощуванню обсягів виробництва лікарської сировини.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!