Фермери Прикарпаття відкрили підприємство –  виготовляють фруктові та овочеві чіпси

0 537

В селі Олеша Івано-Франківської області офіційно запустило виробничі лінії фермерське господарство «Агроекотехнології». Про це розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.

«Основою діяльності ФГ є сушіння плодів і ягід та виготовлення фруктових і овочевих чіпсів, сухих натуральних порошків (в тому числі інуліну) для подальшого їх використання у харчовій промисловості», — зазначив він.

Тарас Висоцький уточнив, що «Агроекотехнології» — приклад симбіозу децентралізації, державної підтримки, підприємницького хисту і власної ініціативи. Громада була зацікавлена у відкритті даного фермерського господарства, тому підтримала базою, земельною ділянкою, інфраструктурною основою створення.

Заступник міністра додав, що підприємство отримує компенсацію від держав відсотків за кредитом, а також може податись на компенсацію 30% відсотків інвестицій у дане виробництво.

«Такі підприємства є критично важливими у розвитку сільських територій. По-перше, це робочі місця для жителів міських територій. По-друге, підприємство сплачує податки безпосередньо в місцевий бюджет сільських територій і дозволяє створювати додану вартість.

Щиро радий, що такі підприємства створюють в Україні. Сподіваюсь, державна підтримка і надалі буде стимулювати виникненню і створенню все більшої кількості аналогічних підприємств по всій території України», — пише Тарас Висоцький на своїй сторінці у Facebook.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!